WhatsApp ile iletişime geç

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

2004 yılında Vahit KIRMIZI ve Volkan KIRMIZI tarafından Bostancı’da kurulan Bostancı Sürücü Kursu Eğitim Kurumları 19 yıldır tek şubesi ile sürücü kursu sektöründe öncü konuma gelerek lider kurum olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

2008 yılında Ulaştırma Bakanlığı tarafından Mesleki Yeterlilik Eğitimi Yetki Belgesi alarak SRC,ODY,ÜDY Belgesi Eğitimlerini vermeye başlamıştır. 

2012 yılında ise Sağlık Bakanlığı Toplum Sağlığı tarafından onaylı TÜBITAK ODTÜ BILTEN proje desteği ile geliştirilen Psikoz-Teknik Değerlendirme Testi ile sürücülerin Zihinsel ve Beceri Testleri, Psikomotor Yetenek ve Beceri Testleri Kişilik ve Sürücü Davranışları Anketi ile teside basarili olan seçkin sürücülerin,ülke genelinde Trafikçe yer almasını sağlayacak test ile faaliyetlerine bir yenisini daha eklemiştir.

Sürücü Kursu sektöründe kalite;eğitim kurumunun siz adaylarına sunduğu hizmetin ve ihtiyaçlarının tamamı ile karşılayabilme yetenekleridir. 

Kısacası aday beklentilerine cevap verebilme kabiliyetidir. 

Bir eğitim kurumunun hizmet kalitesini yönetebilmesi için hangi kriterlerde hizmet sunacağını mutlaka belirlemesi birinci koşuldur.

Bu sebeple Bostancı Sürücü Kursu eğitim Kurumları’nın kalite yönetimi, aday beklentilerinin asılmasını hedefleyen, ekip çalışması gerektiren, kuruma bağımlı ve bağımsız çalışan tüm birimlerin gözden geçirilmesini ve iyileştirilmesini sağlayan bir yönetim anlayışıdır.

Aday beklentilerine öncelik verilerek tanımlanan kaliteye,adaya verilen hizmetlerin yanında yönetim kalitesinin verimliliğini arttırmayı hedefleyen anlayışa kalite yönetimi diyebiliriz.

Kalite yönetim sistemi ışığında belirlenen kalite politakimiza bağlı olarak da Bostancı Sürücü Kursu hizmet kalitesinin standardizasyonunu kaybetmemek adına,tüm bilgi birikim ve deneyimini,şubeleşme yoluna gitmeden, merkezi kalite standart ini kaybetmeden, tek şube üzerinden siz değerli adaylarına sunmaktadır.

Sürücü eğitimini ulaştığı en üst düzeyde, kaliteli bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak, Sürücü eğitimi alanındaki akademik çalışmalara ve bilimsel araştırmalara olanak sağlayarak, sürüş ile ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemek,11 Adet Son Model eğitim araçlarımız ve 25 kişilik Uzman eğitimcilerimiz ile hizmet vererek ,sürücü adayının yetişmesine katkıda bulunmak. 

 

VİZYONUMUZ 

Sürücü adaylarımızın ehliyet ile ilgili gereksinimlerini karşılamak ve kazasız bir yasam sürebilmeleri için iyi bir sürücülük eğitimlerini sağlayarak,bu amaç dogrultusunda, eğitim hizmetlerimizi, en yüksek kalitede, uygulamaya dayalı ve standart olarak sizler ile paylaşmayı hedefliyoruz.

Sürücü adaylarımızın memnuniyetini sistemli olarak izleyecek ve elde ettiğimiz sonuçları, sunduğumuz eğitim hizmetlerini geliştirmekte kullanacağız.

Eğitime olanak sağlayan çalışma ortamıyla, her zaman en iyilerin yetiştiği, çalıştığı ve tercih ettiği kurum olacağız.

Çağdaş altyapımız ve uzman kadromuzla hizmetlerimizin etkinliğini,kalitesini ve verimliliğini arttırabilmek için sürekli çalışacağız.

Uluslararası kabul görmüş standartları, yöntem ve uygulamaları geliştirmeyi ve her zaman farklılık yaratacak yeniliklerle öncü kurum olabilmek yolunda tüm bilgi birikim ve tecrübemizi kullanacağız…

Kaliteli eğitimlerimiz,güvenli ve modern araçlarımız ile sürekli iyileştirmeyi benimseyen,

Alanında,sektörde güvenilir ve referans bir eğitim kurumu olmayı hedefleyen,

Liderleri ve çalışanları ile adayların beklentilerini en üst düzeyde karşılamaya çalışan,

İşinde yetkin ve uzman kadrosu ile eğitim sektöründe öncü,

Teorik ve Direksiyon eğitimlerinde adayların katılımlarını sağlayan,

Eğitimlerin kalitesi ile iyi sürücü yetiştirmeyi kurum olarak taahhüt ediyoruz.

 

+905386884490
Pzt-Cum 08:00 00:00
info@bostancisurucu.com
7 X 24 Çevrimiçi Destek
TOP