WhatsApp ile iletişime geç

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

2004 yilinda Vahit Kirmizi ve Volkan Kirmizi tarafindan Bostanci’da kurulan Bostanci Sürücü Kursu Egitim Kurumlari 12 yildir tek subesi ile sürücü kursu sektöründe öncü konuma gelerek lider kurum olma yolunda emin adimlarla ilerlemektedir.

2008 yilinda Ulastirma Bakanligi tarafindan Mesleki Yeterlilik Egitimi Yetki Belgesi alarak SRC,ODY,ÜDY Belgesi Egitimlerini vermeye baslamistir. 

2012 yilinda ise Saglik Bakanligi Toplum Sagligi tarafindan onayli TÜBITAK ODTÜ BILTEN proje destegi ile gelistirilen Psiko-Teknik Degerlendirme Testi ile sürücülerin Zihinsel ve Beceri Testleri,Psikomotor Yetenek ve Beceri Testleri Kisilik ve Sürücü Davranislari Anketi ile testde basarili olan seçkin sürücülerin,ülke genelinde Trafikde yer almasini saglayacak test ile faaliyetlerine bir yenisini daha eklemistir.

Sürücü Kursu sektöründe kalite;egitim kurumunun siz adaylarina sundugu hizmetin ve ihtiyaçlarinin tamami ile karsilayabilme yetenekleridir. 

Kisacasi aday beklentilerine cevap verebilme kabiliyetidir. 

Bir egitim kurumunun hizmet kalitesini yönetebilmesi için hangi kriterlerde hizmet sunacagini mutlaka belirlemesi birinci kosuldur.

Bu sebeple Bostanci Sürücü Kursu Egitim Kurumlari’nin kalite yönetimi, aday beklentilerinin asilmasini hedefleyen, ekip çalismasi gerektiren, kuruma bagimli ve bagimsiz çalisan tüm birimlerin gözden geçirilmesini ve iyilestirilmesini saglayan bir yönetim anlayisidir.

Aday beklentilerine öncelik verilerek tanimlanan kaliteye,adaya verilen hizmetlerin yaninda yönetim kalitesinin verimliligini arttirmayi hedefleyen anlayisa kalite yönetimi diyebiliriz.

Kalite yönetim sistemi iisiginda belirlenen kalite politakimiza bagli olarak da Bostanci Sürücü Kursu hizmet kalitesinin standardizasyonunu kaybetmemek adina,tüm bilgi birikim ve deneyimini,subelesme yoluna gitmeden, merkezi kalite standartini kaybetmeden, tek sube üzerinden siz degerli adaylarina sunmaktadir.

Sürücü egitimini ulastigi en üst düzeyde, kaliteli bir yapi içinde, uygun ekonomik kosullarda topluma sunmak, Sürücü egitimi alanindaki akademik çalismalara ve bilimsel arastirmalara olanak saglayarak, sürüs ile ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamalarin gelistirilmesini desteklemek,11 Adet Son Model Egitim araçlarimiz ve 25 kisilik Uzman egitimcilerimiz ile hizmet vererek ,sürücü adayinin yetismesine katkida bulunmak. 

 

VİZYONUMUZ 

Sürücü adaylarimizin ehliyet ile ilgili gereksinimlerini karsilamak ve kazasiz bir yasam sürebilmeleri için iyi bir sürücülük egitimlerini saglayarak,bu amaç dogrultusunda, egitim hizmetlerimizi, en yüksek kalitede, uygulamaya dayali ve standart olarak sizler ile paylasmayi hedefliyoruz.

Sürücü adaylarimizin memnuniyetini sistemli olarak izleyecek ve elde ettigimiz sonuçlari, sundugumuz egitim hizmetlerini gelistirmekte kullanacagiz.

Egitime olanak saglayan çalisma ortamiyla, her zaman en iyilerin yetistigi, çalistigi ve tercih ettigi kurum olacagiz.

Çagdas altyapimiz ve uzman kadromuzla hizmetlerimizin etkinligini,kalitesini ve verimliligini arttirabilmek için sürekli çalisacagiz.

Uluslararasi kabul görmüs standartlari, yöntem ve uygulamalari gelistirmeyi ve her zaman farklilik yaratacak yeniliklerle öncü kurum olabilmek yolunda tüm bilgi birikim ve tecrübemizi kullanacagiz…

Kaliteli eğitimlerimiz,güvenli ve modern araçlarımız ile sürekli iyileştirmeyi benimseyen,

Alanında,sektörde güvenilir ve referans bir eğitim kurumu olmayı hedefleyen,

Liderleri ve çalışanları ile adayların beklentilerini en üst düzeyde karşılamaya çalışan,

İşinde yetkin ve uzman kadrosu ile eğitim sektöründe öncü,

Teorik ve Direksiyon eğitimlerinde adayların katılımlarını sağlayan,

Eğitimlerin kalitesi ile iyi sürücü yetiştirmeyi kurum olarak taahüt ediyoruz.

+905386884490
Pzt-Cum 08:00 00:00
info@bostancisurucu.com
7 X 24 Çevrimiçi Destek
TOP